.

.

New
925 Сребрен Накит Ѓердан Нараквици Обетки Трговија На Големо, Мода Сребро Едноставни Геометриски Сребрен Накит Тргување Поставите 038

925 Сребрен Накит Ѓердан Нараквици Обетки Трговија На Големо, Мода Сребро Едноставни Геометриски Сребрен Накит Тргување Поставите

DEN 255.00
DEN 354.72

Стока
Достапно.


4-20 поставува следново за да превозот употреба : Кина Пост Воздух Mail (≤ 2 кг), и хонг конг Пост Воздух Mail (≤ 2 кг) Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !! 2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме ! Ви благодариме за вашата поддршка !!!. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Превозот на Сите Објекти во нашата продавница се Превозот Бесплатно,превозот начин ќе зависи од вкупната цена на редот! Превозот Начин(бесплатно) Време на Испорака Цел Цена Кина Пост 12-25 работни дена ЕМС 8-12 работни дена >= $200 DHL/Федекс/UPS-от 3-8 работни дена >= $200 Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Пораката ве молиме оставете порака за веб-сајт додека не преку е-маил за боја и големина сакате, пред да направите исплата,па нешта кои пакет на предмети може да се види на вашето барање.
Ви благодариме! Политика на враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Пол:
Унисекс,Жени,Девојки
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
YUEYIN
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
3
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
S38
Обликотшема:
Лице
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти