.

.

New
Ново!Multicolor стакло бисер ѓердани поставите 12mm ѓердан 18белегзија 7.5 earring жените елегантен накит дизајн трговија на големо

Ново!Multicolor стакло бисер ѓердани поставите 12mm ѓердан 18белегзија 7.5 earring жените елегантен накит дизајн трговија на

DEN 120.00
DEN 157.92

Стока
Достапно.


Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите цена.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
4
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
бисер
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
T041
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
1 споделување
мушка боја:
multicolor
Соодветно место:
Роденден ангажман
Мушка големина:
12mm
Свеж

Избор на клиенти