.

.

New
JEXXI Убава Срце Облик Мода Жените 925 Фунта Сребрен Накит во Собата за Ангажирање Кубни Циркон Pendant Ѓердан Обетки

JEXXI Убава Срце Облик Мода Жените 925 Фунта Сребрен Накит во Собата за Ангажирање Кубни Циркон Pendant Ѓердан Обетки

DEN 142.00
DEN 215.04

Стока
Достапно.

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Ви благодарам многу. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.039 инч, 1 инч=25.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
ТНТ
2-8 дена
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.

Детали

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Девојки,Жени,љубовници',Девојки,Мажите,Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+ 1 пар обетки
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
S72801
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Материјал:
Никој
Свеж

Избор на клиенти