.

.

New
YAAMELI Убави Жени Bowknot Приврзоци Ѓердани Обетки Накит Постави За Партиски Додаток Годишнината 925 Сребрен Накит Сетови

YAAMELI Убави Жени Bowknot Приврзоци Ѓердани Обетки Накит Постави За Партиски Додаток Годишнината 925 Сребрен Накит Сетови

DEN 150.00
DEN 220.80

Стока
Достапно.


Материјал : Sterling Silver Кубни Циркони
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
Функција : Трендовски
Occastion : Свадба/Ангажирање/Партија
Големина : Како Што Е Прикажано

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
T38801
Обликотшема:
bowknot
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
Накит Сетови
Материјал:
Метал
Бренд Име:
YAAMELI
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба
Свеж

Избор на клиенти