.

.

New
JEXXI Најдобри Трендовски Коњ Дизајн Pendant 925 Sterling Silver парична Казна Накит Кубни Циркон Ѓердан Earring За Жените Свадба Постави Подарок

JEXXI Најдобри Трендовски Коњ Дизајн Pendant 925 Sterling Silver парична Казна Накит Кубни Циркон Ѓердан Earring За Жените Свадба

DEN 167.00
DEN 320.64

Стока
Достапно.


JEXXI Најдобри Трендовски Коњ Дизајн Pendant 925 Sterling Silver парична Казна Накит Кубни Циркон Ѓердан Earring За Жените Свадба Постави Подароци
Конверзија : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : Сребрен & Циркон Кристално
Количина : 1 Сет ( Ѓердан + Обетки )

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
S35201
Свеж

Избор на клиенти