.

.

New
Uwin Mens Мајами Кубанската Линк Хривнија&Синџир Поставите Iced Надвор Rhinestones Кутија Затворач Ѓердан Од Не ' Рѓосувачки Челик Тешки Хип Накит Сет

Uwin Mens Мајами Кубанската Линк Хривнија&Синџир Поставите Iced Надвор Rhinestones Кутија Затворач Ѓердан Од Не ' Рѓосувачки

DEN 1920.00
DEN 2399.52

Стока
Достапно.


[xlmodel]-[производи]-[44247]
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[43718]
[xlmodel]-[custom]-[36510] најпопуларниот

Детали

Должина:
10mm 75cm, 15mm 78cm, 13mm 75cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/хривнија
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Стил:
Хип/Рок
Број На Модел На:
NBST0002
Бренд Име:
UWIN
Пол:
Жени,љубовници',Мажи,Унисекс
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
боја:
Злато
Тежина:
350g,180g
Стил:
BINGBING ХИПХОП
Нови:
Висок квалитет
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
76cm,80cm(chain),22cm(bracelet)
Свеж

Избор на клиенти