.

.

New
Mytys Висок Квалитет Шарени Кристал Ѓердан и Earring Накит сетови за Жените N396

Mytys Висок Квалитет Шарени Кристал Ѓердан и Earring Накит сетови за Жените N396

DEN 1948.00
DEN 2435.04

Стока
Достапно.


Mytys Висок Квалитет Шарени Кристал Ѓердан и Earring Накит сетови за Жените N396
Цел Износ под $5 send via Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење на информации

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MYTYS
Метали Тип:
бакарни легури
Стил:
Симпатична/Романтичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Ѓердан и 1 пар Обетки
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
N396
Свеж

Избор на клиенти