.

.

New
вистински Природен зелен змеј pendant обетки хривнија поставите ААА стил Природни Благородна парична Казна jewe

вистински Природен зелен змеј pendant обетки хривнија поставите ААА стил Природни Благородна парична Казна jewe

DEN 1181.00
DEN 1534.08

Стока
Достапно.

Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко.Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
1.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена). Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот адреса за стока. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија).Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество. Ви благодариме!
Политика На Враќање
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете. да повеќето земји во Европа.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
добро
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Пол:
Жени,Девојки
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти