.

.

New
Жолта Африкански Нигериската Свадба булчински монистра Накит Постави Африкански стил Кристал beaded ѓердан жените Накит поставите W12974

Жолта Африкански Нигериската Свадба булчински монистра Накит Постави Африкански стил Кристал beaded ѓердан жените Накит поставите

DEN 1183.00
DEN 1689.60

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи и услуги по истекот на 30 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.20 /set
Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Beaded Накит Сет,Африка Свадба Ѓердан WS5565 US$ 80.курирската служба DHL. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети ,Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди.70 /set
Сребро Африка Свадба Накит Сет,Африкански Кристал Бисери Ѓердан во Собата ,Нигерија Монистра Накит Сет,Африкански Бисери Ѓердан WS5600 US$ 60. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена.ќе ја доби парцела во 7-12 работни дена.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Бренд Име:
cllen Lewelry
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
W12974
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18 (Првите Редови)/ 8
боја:
Жолта
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти