.

.

New
8мм Трендовски Додаток Занаети Делови на Африка Камења Бисери Ѓердан Синџир Хривнија Поставува Девојки Божиќ Подароци Накит Одлуки 36inch

8мм Трендовски Додаток Занаети Делови на Африка Камења Бисери Ѓердан Синџир Хривнија Поставува Девојки Божиќ Подароци Накит Одлуки

DEN 178.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

, и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија ! и ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.
Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YCH0703
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти