.

.

New
8мм Природна Бела Додатоци Ѓердан 36inch Хривнија Поставува Монистра Камен Накит Сетови Накит што Жените Девојки Божиќ Подароци

8мм Природна Бела Додатоци Ѓердан 36inch Хривнија Поставува Монистра Камен Накит Сетови Накит што Жените Девојки Божиќ Подароци

DEN 178.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.


ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).
Ние се испита квалитетот на секој производ.
Политика На Враќање :
Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Број На Модел На:
YCH0697
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти