.

.

New
БЕСПЛАТЕН превозот> >>>>>Поставен Зелена Природен камен Ѓердан Прстен Earring Накит Сетови

БЕСПЛАТЕН превозот> >>>>>Поставен Зелена Природен камен Ѓердан Прстен Earring Накит Сетови

DEN 844.00
DEN 1055.04

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница!!!
Добредојдовте на мало и големо!
Најниска цена! Врвен квалитет!
Можете Да Мешавина на различни елементи заедно;
Превозот
1. да повеќето земји во Европа.ние исто така, обезбеди express со ЕМС(5-10 дена),од страна на DHL(4-7days) или UPS-от(4-7 дена). Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко.Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество. Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот адреса за стока. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија). Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по уплатата.Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
1.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.

Детали

Прстен Големина:
9, 8, 6, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Стил:
Класичен
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жени,Девојки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Свеж

Избор на клиенти