.

.

New
JEXXI Тренди Модни Кристал Накит Поставите CZ Кристал Кристал 925 Фунта Сребрена Свадба Партија Ѓердан Сет

JEXXI Тренди Модни Кристал Накит Поставите CZ Кристал Кристал 925 Фунта Сребрена Свадба Партија Ѓердан Сет

DEN 187.00
DEN 374.40

Стока
Достапно.

Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.039 инч, 1 инч=25.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.

Детали

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
S33804
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти