.

.

New
WATTENS Природните Слатководни Црно Бела AAAA Бисер Обетки Pendant Ѓердан, Моден Бисер Накит Сетови,свадба партија накит

WATTENS Природните Слатководни Црно Бела AAAA Бисер Обетки Pendant Ѓердан, Моден Бисер Накит Сетови,свадба партија накит

DEN 623.00
DEN 1132.80

Стока
Достапно.


Детали

Метална боја:
бел бисер, Златен бисер, Црниот бисер, розова бисер, виолетова бисер
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WATTENS
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
еден pendant ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
CYS0011861
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пакување:
Подарок кутија
Бисер боја:
бела/розова/виолетова/gold/црна
бисер одделение:
AAAA Висок квалитет
Свеж

Избор на клиенти