.

.

New
Моден сина lapis lazuli 8мм круг монистра шарм домот 3 реда ѓердан хривнија earring најдобар подарок накит сет 17-19inch B1516

Моден сина lapis lazuli 8мм круг монистра шарм домот 3 реда ѓердан хривнија earring најдобар подарок накит сет 17-19inch B1516

DEN 624.00
DEN 1039.20

Стока
Достапно.

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Број На Модел На:
B1516
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Обетки/Хривнија
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Три
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Големина:
8мм
боја:
Сина
Должина:
17-19inches
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен
Свеж

Избор на клиенти