.

.

New
БЕСПЛАТЕН превозот>>>>> Мулти Боја Школка Ѓердан&Хривнија Сет

БЕСПЛАТЕН превозот>>>>> Мулти Боја Школка Ѓердан&Хривнија Сет

DEN 1535.00
DEN 1919.04

Стока
Достапно.

Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот од DHL,EMS или други превозот компании ,ви благодариме!
Повратни информации
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Превозот начин ќе зависи од вашата цел количество. Ви благодариме!
Политика На Враќање
Вашиот го имате 0 ризик за вашата трансакција : Ако НЕ сте задоволни со предмети што се, ние ќе ја испрати на замена или рефундирање на сите плаќање, само ако предмети се испратени назад во рок од 3 дена од денот ќе добиете. превозот времето е 10-25 работни дена да го поголемиот дел од земјата(во САД / Канада / Австралија / Велика Британија). Ние ќе го користите вашиот превозот адреса поднесена на Aliexpress како превозот адреса за стока. Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $20 или повисоко. да повеќето земји во Европа. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш по уплатата.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Стил:
Класичен
Пол:
Девојки,Жени,Девојки
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти