.

.

New
JEXXI 2018 Ангажман Срцето Накит Сетови Исклучителна Црна Кристал Кубни Циркони 925 Фунта Сребрен Накит За Жените

JEXXI 2018 Ангажман Срцето Накит Сетови Исклучителна Црна Кристал Кубни Циркони 925 Фунта Сребрен Накит За Жените

DEN 109.00
DEN 218.40

Стока
Достапно.

, Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.
Ви благодарам многу. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и кубни циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)
1. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.039 инч, 1 инч=25. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.

Детали

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Годишнина
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
S34205
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти