.

.

New
Прекрасни Европската Кристал Стил Свадба се Облекуваат Додаток Коса Crowb Tiaras Ѓердан и Earring Поставен Невестата Накит Додаток

Прекрасни Европската Кристал Стил Свадба се Облекуваат Додаток Коса Crowb Tiaras Ѓердан и Earring Поставен Невестата Накит Додаток

DEN 1075.00
DEN 1344.00

Стока
Достапно.

3)Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе изјават тоа со пониска вредност,ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот . Детали за производот
1)Ние сите предмети се за вистинска снимање; Како stricktly на технологијата, прикажување, светлина, од еколошки причини ,бојата на производи може да биде мало отстапување феномен,се надевам дека може да се разбере .Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ние ќе ви остават порака,ве молиме да обрнете внимание на тоа! 1)следење на број ќе се објават на интернет на вториот ден по предмети се испраќаат. Време на испорака може да потрае подолго време во текот на сезоната за одмор.По долго време на испорака ,некои камења може да падне. Ако имате било какви проблеми пред исплата,можете исто така да ни оставите порака,нашата служба за корисници ќе ви одговори назад во рок од 12 часа.Ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Сите ред ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена по исплата е расчисти.можете да лепак ги врати брзо. 2)За големини на производи ,како што се мери од страна на Страна,тоа ќе го имаат 1-3cm разлика . Дополнителни давачки може да се cllected во времето на испорака.ако постои exceotion,ние ќе ги стави информации во продавница.Цена на производот вклучува превозот надомест .

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
TL2017024
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
љубителите',Жени
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
HIMSTORY
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Косата круна ѓердан и earring сет
Метали Тип:
Легура
боја:
Бела ,како фотографии
Косата круна големина :
висина aprox 6.5 см ,со дијаметар е 16.5 cm
Материјал:
Rhinestones , 18K позлатен сребрен
Состојба:
100% Сосема Нов
Повод:
Свадба Партија фестивал подарок
Тип:
Косата круна ѓердан и earring сет
Пакување:
Opp,подарок кутија со фотографии не се вклучени
is_customized:
Yes
Earring:
arpox 9*3.5 см ,клип и игла earring ,испратите по случаен
ѓердан:
40-55cm, прилагодлив.
Свеж

Избор на клиенти