.

.

New
Виолетова Африкански нигериската Свадба булчински монистра Накит Постави Африкански монистра Накит Постави Африкански beaded ѓердан поставува W12973

Виолетова Африкански нигериската Свадба булчински монистра Накит Постави Африкански монистра Накит Постави Африкански beaded

DEN 1183.00
DEN 1689.60

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Бренд Име:
cllen Lewelry
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
W12973
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18 (Првите Редови)/ 8
боја:
Виолетова
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти