.

.

New
JEXXI Плоштадот Дизајн Жени, Девојки Мода Сребрен Накит Поставите CZ Кристал Ѓердан Обетки Поставува Големо Божиќ Подарок за Роденден

JEXXI Плоштадот Дизајн Жени, Девојки Мода Сребрен Накит Поставите CZ Кристал Ѓердан Обетки Поставува Големо Божиќ Подарок за

DEN 275.00
DEN 409.44

Стока
Достапно.


JEXXI Плоштадот Дизајн Жени, Девојки Мода Сребрен Накит Поставите CZ Дијамантски Ѓердан Обетки Поставува Големо Божиќ Подарок за Роденден
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и кубни циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +earring)

Детали

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
S96801
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Свеж

Избор на клиенти