.

.

New
MS1504611 Мода Накит Сетови Hight Квалитет 4 Бои Ѓердан Комплети За Жени Накит Кристал Смола Уникатен Остава Подароци Дизајн

MS1504611 Мода Накит Сетови Hight Квалитет 4 Бои Ѓердан Комплети За Жени Накит Кристал Смола Уникатен Остава Подароци Дизајн

DEN 316.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

САД $ 10.99 /парче US $ 10.99 /парче US $ 10.99 /парче US $ 12.99 /парче US $ 11.99 /парче US $ 11.99 /парче US $ 11.99 /парче US $ 10.99 /парче
Бренд За Накит Setd Висока Qualty Уникатен Дизајн
Големина : Pls се види на слика
Кина Пост Воздух Mail $1.5 Линк :
e Packet $2.0 Линк :
e Пакет $3.8 Линк :

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
HKTEN
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
MS1504611
боја:
4
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти