.

.

New
Jemmin Домот, Свадба Накит Сетови 925 Sterling Silver Жените Парична Казна Вода Капка Кристал Ангажман Pendant Ѓердан Обетки Сет

Jemmin Домот, Свадба Накит Сетови 925 Sterling Silver Жените Парична Казна Вода Капка Кристал Ангажман Pendant Ѓердан Обетки

DEN 230.00
DEN 1915.20

Стока
Достапно.


Точка Име : 925 Sterling Silver Поставува
Состојба : 100% Сосема Нов
Occation : Забава/Ангажирање /Свадбена/Партија/Роденденски Подарок

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Главниот Камен:
Аметист
Број На Модел На:
sterling silver Поставува
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
свадба поставува
Страна Камен:
дијамант
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Стил:
Класичен
Метал Печат:
925,Фунта
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Свеж

Избор на клиенти