.

.

New
Бесплатен Превозот!Сребрен Тон Крем Бисер И Австриската Кристал Кристал Свадба Булчински Ѓердан И Обетки Накит Сет

Бесплатен Превозот!Сребрен Тон Крем Бисер И Австриската Кристал Кристал Свадба Булчински Ѓердан И Обетки Накит Сет

DEN 552.00

Стока
Достапно.


Ви благодариме за разбирањето!!
Ако имате било какви прашања во врска со превозот методи на,ве молиме слободно контактирајте со нас!!
Пакет :
Стави earring, ѓердан, бразлетна и прстен посебно во opp вреќа.
Плаќање :
Обично ние прифаќаме Зачувам.
Имаат среќен shoping Патување!!
Бесплатен превозот Цинк Легура 24k злато позлатен накит сетови мода бижутерија Сите бесплатен превозот накит поставите US$ 18. потоа на надворешното е кутија за накит.Ви благодариме за вашата љубезност и соработка!!
Политика на враќање :
Ние ви гарантираме 0 ризик шопинг, ако постои brocken кога ќе го примите производи, ние ќе испрати нов еден за слободни или да ви даде вашиот наплата по потврдува тоа.
Бесплатен Превозот!Сребрен Тон Крем Бела Бисер И Австриската Кристал Кристал Свадба Булчински Ѓердан И Обетки Накит Сет
Цел повеќе од 200$,Изразат бесплатен Превозот!
Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.00 /set
Романтични накит во собата за булчински/ Партија накит set/Убава накит поставите US$ 17. ние aslo прифати друг метод на плаќање, ве молиме контактирајте ме
Повратни информации :
Секој клиент е повратни информации е многу важно за нас , ние сме подготвени да го слушаат вашиот предлог за подобрување.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Nekelace+обетки
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Метали Тип:
сребро позлатен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
629
посебни:
Здраво
Пакет:
OPP вреќа и Накит Кутија
Occassion:
Свадба,забава,подароци.итн
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти