.

.

New
Бесплатен Превозот Златна Боја Булчински Фенси Кристал Кристал И Бисери Ѓердан Обетки Хривнија Накит Сет

Бесплатен Превозот Златна Боја Булчински Фенси Кристал Кристал И Бисери Ѓердан Обетки Хривнија Накит Сет

DEN 380.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои било каков проблем.00 /set
Злато цвет накит поставите Hoe продажба на накит поставите US$ 19.00 /set
Романтични накит во собата за булчински/ Партија накит set/Убава накит поставите US$ 17.00 /set
Злато позлатен накит постави долго време gurantee накит поставите луксузни накит US$ 19. Експрес : DHL,UPS-от,FEDEX,EMS, Можете да изберете во мојот веб-сајт, Причина ние се нудат најмногу конкурентна цена , ќе треба да плати дополнителни трошоци за превозот цена.Состојба : 100% Сосема нов,Романтични,Домот,високо-одделение,модерен
Превозот :
Превозот Многу важно ве Молиме прочитајте ги внимателно!!
1).90 /set
Африкански стил накит поставите тон злато накит поставите цинк легура накит US$ 18.Ве молиме доверба во мене, и јас може да го реши сите проблеми во врска со нашата накит.
Ви благодариме за разбирањето!!
Ако имате било какви прашања во врска со превозот методи на,ве молиме слободно контактирајте со нас!!
Пакет :
Стави earring, ѓердан, бразлетна и прстен посебно во opp вреќа.Материјал : Цинк легура,Кристално
3). Кина пост воздух mail , бесплатен превозот,но треба за 15-45 дена да пристигне ( можеби и повеќе според различни места или во услови!) Ве молиме чекаат трпеливо пред добивањето на пратката.
Добредојдовте на нашата продавница!! Ние ќе ви даде многу се изненади.
Плаќање :
Обично ние прифаќаме Зачувам.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
631
Повод:
Свадба
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Цвет
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Nekelace+обетки
Бренд Име:
Utei
посебни:
Здраво
Пакет:
OPP вреќа и Накит Кутија
Occassion:
Свадба,забава,подароци.итн
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти