.

.

New
Висок Квалитет Сребро Позлатен Луксузни Огромен Waterdrop Кристал Свадба Накит Сетови,Ѓердан&Обетки

Висок Квалитет Сребро Позлатен Луксузни Огромен Waterdrop Кристал Свадба Накит Сетови,Ѓердан&Обетки

DEN 955.20

Стока
Достапно.

20 /set
Свадба накит бесплатен превозот накит 24 K jewlery сет вистински злато на ѕвонење накит US$ 18. Ве молиме не остави негативни повратни информации!!
Напомена : ние не наплата или препратете за оние накит кој се користи!!Ви благодариме за соработката. ние aslo прифати друг метод на плаќање, ве молиме контактирајте ме
Повратни информации :
Секој клиент е повратни информации е многу важно за нас , ние сме подготвени да го слушаат вашиот предлог за подобрување. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои било каков проблем.
Имаат среќен shoping Патување!!
Бесплатен превозот Цинк Легура 24k злато позлатен накит сетови мода бижутерија Сите бесплатен превозот накит поставите US$ 18.Ве молиме доверба во мене, и јас може да го реши сите проблеми во врска со нашата накит.
Плаќање :
Обично ние прифаќаме Зачувам.Состојба : 100% Сосема нов,Романтични,Домот,високо-одделение,модерен
Превозот :
Превозот Многу важно ве Молиме прочитајте ги внимателно!!
1). Експрес : DHL,UPS-от,FEDEX,EMS, Можете да изберете во мојот веб-сајт, Причина ние се нудат најмногу конкурентна цена , ќе треба да плати дополнителни трошоци за превозот цена.00 /set
Злато позлатен накит постави долго време gurantee накит поставите луксузни накит US$ 19.00 /set
Моден тиркизна накит set /Свадба накит сетови US$ 19.90 /set
Африкански стил накит поставите тон злато накит поставите цинк легура накит US$ 18.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Utei
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
сребро позлатен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Nekelace+обетки
Број На Модел На:
658
посебни:
Здраво
Пакет:
OPP вреќа и Накит Кутија
Occassion:
Свадба,забава,подароци.итн
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти