.

.

New
A003-2 Моден Бренд Neckace Обетки Кристал Накит Сетови За Свадба Невестата Партија О-QXL005-10

A003-2 Моден Бренд Neckace Обетки Кристал Накит Сетови За Свадба Невестата Партија О-QXL005-10

DEN 148.00
DEN 189.60

Стока
Достапно.


Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Материјал : алуминиумски+кристал +бисер Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија Пакет : opp кеси
Акции : во парк точка 6
Повеќе За Производот
САД $ 1.99 / Цена
САД $ 1.79 / Цена
САД $ 1.39 / Цена
САД $ 2.86 / Цена
САД $ 1.94 / Цена
САД $ 0.99 / Цена
САД $ 1.45 / Цена
САД $ 1.49 / Цена
САД $ 1.59 / Цена
САД $ 2.65 / Цена
САД $ 2.59 / Цена
САД $ 3.56 / Цена

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
обетки ѓердан
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
a003
Бренд Име:
бесплатни крилја
Свеж

Избор на клиенти