.

.

New
Нигериската Изјава Ѓердан Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Накит Постави Африкански бижутерија Поставува Монистра HD7342

Нигериската Изјава Ѓердан Свадба Африкански Монистра Накит Поставите Кристал Накит Постави Африкански бижутерија Поставува Монистра

DEN 2086.00
DEN 3792.00

Стока
Достапно.


Methord
Време На Испорака
Следење На Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Пристап До САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1.курирската служба DHL.90 /парче
.ќе ја доби парцела во 7-12 работни дена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
Добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе предмети :
Моден Нигериската Монистра Кристал Ѓердани Хривнија Обетки Африка Свадба Монистра Накит Поставите HD0106 US$ 34.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
HD7342
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18(Првиот Ред)/8
Повод:
Партија
боја:
кралска сина
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти