.

.

New
Африкански Монистра Костим парична казна накит поставена златна боја свадба накит ѓердан обетки прстен нараквици бесплатен превозот

Африкански Монистра Костим парична казна накит поставена златна боја свадба накит ѓердан обетки прстен нараквици бесплатен превозот

DEN 376.00
DEN 537.60

Стока
Достапно.

за овој вид на превозот метод.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи.Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, Но се уште не добиваат вашата нарачка, ве Молиме контактирајте со нас , Ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во рок од 24 часа.Ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате ако не се плаќање погоре, ние ќе ви каже како да се плати со користење на други методи за плаќање. Ако ви е потребна за следење на информации, можете да изберете Кина Пост Воздух Пошта или E-пакет.Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери.5 ЅВЕЗДИ на позитивни повратни информации ќе помогне да се подобри нашите производи и услуги.Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус обично трае 20-60 дена и некои земји во африка може да ви треба повеќе денови.
Добредојдовте на нашата продавница
ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ЦЕЛ
1. За капка превозот купувачот, треба да се избере превозот метод со следење на информации. Ние си имаме свој фабриката, па
објектите се на располагање за да го прилагодите,промет на големо и промет на мало со многу поволна цена.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден освен викенд & празници.

Детали

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/нараквици/прстени/earrig
Број На Модел На:
LPS0018F
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Бренд Име:
LAN ПАЛАТА
боја:
Golden
Еколошки Стандарди:
Европа & Никел Олово Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Шангај Кина
Пакет:
Добро спакувани во OPP вреќа
Свеж

Избор на клиенти