.

.

New
100pcs/торба Беж Накит Пакување Drawable Organza Кеси 9x12cm Подарок Перница Пошта Екранот Пакување Пошта

100pcs/торба Беж Накит Пакување Drawable Organza Кеси 9x12cm Подарок Перница Пошта Екранот Пакување Пошта

DEN 335.00
DEN 393.60

Стока
Достапно.

Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку . кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи. јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Опис
Материјал : organza
Реден Број : 100pcs/н т
големина : 9x12cm ( на чанти се направени од рачно изработени, големината може да не толку совршен, се надевам, ќе може разбирање )
Боја : Беж
Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми .
Повратни информации :
1.Благодарам многу.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.
Превозот :
1.

Детали

боја:
Беж
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
12cm
Објектот Тежина:
0.07g
Објектот Ширина:
9cm
Производ Карактеристики:
Organza подарок перница
Број На Модел На:
9x12cm organza подарок Пошта
Предмет Тип:
Organza подарок перница
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
9x12cm
Материјал:
organza
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly ,бонбони ,подарок, итн.
боја:
Беж
категорија:
Jaypeng
Свеж

Избор на клиенти