.

.

New
Накит Екранот И Пакување 200pcs Бела Пластика англиски Печатење на Хартија Накит Студ Куки Earring Пакување Картичка Висат Ознака 4*4.5

Накит Екранот И Пакување 200pcs Бела Пластика англиски Печатење на Хартија Накит Студ Куки Earring Пакување Картичка Висат Ознака

DEN 657.00
DEN 729.60

Стока
Достапно.

Нешто што треба да знаете пред вашата цел за печатење :
1. Но за накит картичка количината е различен ,ве молиме да не контактирате доколку ви треба . Логото printind ќе ве чини повеќе пари , те молам не ставајте цел директно. Картичката е направена од рачно производство ,па тоа не може да биде 100% совршен за секоја една од нив .0393 инчен 1 инч=25. Општо земено, на минимална количина за кеси за печатење е 500pcs .Ви благодариме за разбирањето ! 3.5cm
Објектот Форма
Како слика
Мерка Конверзија
1mm=0.5
Објектот Количество 200pcs
Точка Бр. Логото датотека може да биде PDF, ПИ и JPG формат. Логото печатени кеси се персонализирате производи, времето за испорака е повеќе од обична кеси. Поради разликата помеѓу различни монитори, можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Имаме многу видови на картичка ,ако ви треба друг модел ,ве молиме кликнете тука : 2.
Накит Екранот И Пакување 200pcs Бела Пластика англиски Печатење на Хартија Накит Студ Куки Earring Пакување Картичка Висат Ознака 4*4.4 mm
Објектот Useage Се Вклопи Во Европската Фенси Накит Earring Studs Екранот Пакување
Answer : ___________________________ Note : 1.Ние ги користиме професионална Monotor да mumimum разликата ,ви Благодариме за разбирањето !
Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нарачате.
Накит Екранот Пакување Картичка 011
Објектот Материјали
ПВЦ+Хартија
Главната Боја
Бела
Објектот Околу Големина
Прибл : 4x4.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Дијаметар:
4cm
Објектот Должина:
4.5cm
Објектот Тежина:
1.5g
Објектот Ширина:
4cm
Производ Карактеристики:
Пластични Накит Earring Пакување Картичка
Објектот Висина:
4.5cm
Број На Модел На:
Накит Пакување Картичка 011
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
пластични+хартија
боја:
Бела
Големина на:
4X4.5CM
Картичка Употреба:
Фенси накит Earring Студ Earring Екранот Пакување
Свеж

Избор на клиенти