.

.

New
9*12cm 50pcs Мулти боја подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Предиво торба со рачки Пакување подароци Organza кеси

9*12cm 50pcs Мулти боја подарок кеси за накит/свадбена/божиќ/роденден Предиво торба со рачки Пакување подароци Organza кеси

DEN 174.00
DEN 249.12

Стока
Достапно.

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
Organza Кеси
Објектот Должина:
12cm
Објектот Висина:
9cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Број На Модел На:
9x12
Материјал:
Ткаенини
Свеж

Избор на клиенти