.

.

New
Кожа Накит Екранот Ролни Патување Преносни Организатор Прстени Торба Количка За Прстен Кутија Додатоци За Складирање Торбичка

Кожа Накит Екранот Ролни Патување Преносни Организатор Прстени Торба Количка За Прстен Кутија Додатоци За Складирање Торбичка

DEN 863.52

Стока
Достапно.


Кожа Накит Екранот Ролни Патување Преносни Организатор Прстени Торба Количка За Прстен Кутија Додатоци За Складирање Торбичка
Опис Накит Складирање Торба За Прстени Големина 55*29cm Материјал Кожа/ Сомот Боја Сина Нето Тежина 380g Пакет 1 PCS
Топла Продажба

Детали

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
Ткаенини
Број На Модел На:
ТЦ-198007321
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
55cm
Објектот Тежина:
380g
Објектот Ширина:
29cm
Производ Карактеристики:
накит за складирање
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Свеж

Избор на клиенти