.

.

New
100Pcs Само Запечатување Transprant Zip Кодот за Пластика, Пакување Кеси 16*23cm ob1011

100Pcs Само Запечатување Transprant Zip Кодот за Пластика, Пакување Кеси 16*23cm ob1011

DEN 446.00
DEN 518.40

Стока
Достапно.

Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,ве молиме reger за Опис за големината detials. Ве молиме бидете сигурни дека на адресата што сте регистриран е точно како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси.Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,delvery време е за 14-20(или повеќе) busniess дена да пристигне во повеќето земји.Ви благодариме!
Shippment Ние брод во светот.Доколку има прашања во врска со стоката,ве молиме договор со нас, прво пред да ни даде коментар!!
За било какви прашања,слободно контактирајте со нас.
Плаќање
Ние прифаќаме Escow плаќање.)
Кога ќе ја прими стоката,ве молиме да ни даде на релевантни коментар и comfirm испорака во време ако не е проблем. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето со цените што се наплаќаат за вашите елементи не само на поштенските трошоци, но, ракување, преработка и пакување на вашиот предмети, како и. Во комбинација превозот, ние нудиме се комбинираат превозот попуст, во комбинација предмети мора да бидат платени во една трансакција.Така што ние би можеле да се организираме вашиот парцела за пост многу порано.
Количина : 1 број/100pcs Материјал : пластични Боја : јасно Големина : (Приближно)16*23cm
Љубезно Ве Молиме Да Ги Прочитате Пред Да Ја Купите
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Дијаметар:
23cm
Објектот Должина:
23cm
Објектот Ширина:
16cm
Производ Карактеристики:
oppbag
Објектот Висина:
16cm
Број На Модел На:
ob1011
Употреба:
Декорација
Стил:
DIY
Големина:
16*23cm
1 многу:
100pcs
Тип На Објект:
Меморија И Чистење
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти