.

.

New
1000Pcs Само Лепило Печат Пластични Кеси W/Висат Дупка 5*14cm ob1026

1000Pcs Само Лепило Печат Пластични Кеси W/Висат Дупка 5*14cm ob1026

DEN 706.00
DEN 820.80

Стока
Достапно.

За некои земји или руралните области,и тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.Доколку има прашања во врска со стоката,ве молиме договор со нас, прво пред да ни даде коментар!!
За било какви прашања,слободно контактирајте со нас.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
ние ќе брод од цел во 1-2 работни дена по расчисти исплата.Така што ние би можеле да се организираме вашиот парцела за пост многу порано. Ве молиме бидете сигурни дека на адресата што сте регистриран е точно како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Во комбинација превозот, ние нудиме се комбинираат превозот попуст, во комбинација предмети мора да бидат платени во една трансакција.Ако ви треба добра итна,ве молиме оставете порака за нас,тогаш можеме да зборуваме повеќе за shippment.
Количина : 1 број/1000pcs Материјал : пластични Боја : јасно Големина : (Приближно)5*14cm Тежина : (Приближно)400 грама
Љубезно Ве Молиме Да Ги Прочитате Пред Да Ја Купите
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Должина:
14cm
Објектот Ширина:
5cm
Производ Карактеристики:
oppbag
Објектот Висина:
14cm
Број На Модел На:
ob1026
Употреба:
Декорација
Стил:
DIY
боја:
Јасно
Големина:
5*14cm
1 многу:
1000pcs
Тип На Објект:
Меморија И Чистење
Свеж

Избор на клиенти