.

.

New
1000Pcs Само Лепило Печат Пластични Кеси W/Висат Дупка 5*11.5 cm ob1025

1000Pcs Само Лепило Печат Пластични Кеси W/Висат Дупка 5*11.5 cm ob1025

DEN 421.00
DEN 489.60

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Должина:
11.5cm
Објектот Ширина:
5cm
Производ Карактеристики:
oppbags
Објектот Висина:
11.5cm
Број На Модел На:
ob1025
Употреба:
Декорација
Стил:
DIY
боја:
Јасно
Големина:
5*11.5 cm
1 многу:
1000pcs
Тип На Објект:
Меморија И Чистење
Свеж

Избор на клиенти