.

.

New
100Pcs Само Запечатување Transprant Zip Кодот за Пластика, Пакување Кеси 9*12cm ob1020

100Pcs Само Запечатување Transprant Zip Кодот за Пластика, Пакување Кеси 9*12cm ob1020

DEN 326.00
DEN 379.20

Стока
Достапно.

За некои земји или руралните области,и тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата.
Плаќање
Ние прифаќаме Escow плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека на адресата што сте регистриран е точно како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси.Ако вашата цел износ е поголем од $300,ние ќе ви ја испратиме стоката надвор да ти се изразат преку компанијата и ние ќе оставете порака за вас. Во комбинација превозот, ние нудиме се комбинираат превозот попуст, во комбинација предмети мора да бидат платени во една трансакција.Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,delvery време е за 14-20(или повеќе) busniess дена да пристигне во повеќето земји.Ако ви треба добра итна,ве молиме оставете порака за нас,тогаш можеме да зборуваме повеќе за shippment.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,ве молиме reger за Опис за големината detials.
(За вашата помош,ви предлагаме да можете да платите за ставките што е можно поскоро по купувањето. Обично,ние ќе брод стоката надвор да ти throgh Кина, воздухот mail за слободни.Ви благодариме!
Shippment Ние брод во светот. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето со цените што се наплаќаат за вашите елементи не само на поштенските трошоци, но, ракување, преработка и пакување на вашиот предмети, како и.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
9cm
Производ Карактеристики:
oppbags
Објектот Висина:
12cm
Број На Модел На:
ob1020
Употреба:
Декорација
Стил:
DIY
Големина:
9*12cm
1 многу:
100pcs
Тип На Објект:
Меморија И Чистење
Свеж

Избор на клиенти