.

.

New
1000Pcs Само Лепило Печат Пластични Кеси W/Висат Дупка 6*13.5 cm ob1023

1000Pcs Само Лепило Печат Пластични Кеси W/Висат Дупка 6*13.5 cm ob1023

DEN 706.00
DEN 820.80

Стока
Достапно.

5 cm Тежина : (Приближно)400 грама
Љубезно Ве Молиме Да Ги Прочитате Пред Да Ја Купите
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.Доколку има прашања во врска со стоката,ве молиме договор со нас, прво пред да ни даде коментар!!
За било какви прашања,слободно контактирајте со нас.За некои земји или руралните области,и тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето со цените што се наплаќаат за вашите елементи не само на поштенските трошоци, но, ракување, преработка и пакување на вашиот предмети, како и.
Количина : 1 број/1000pcs Материјал : пластични Боја : јасно Големина : (Приближно)6*13.
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,ве молиме reger за Опис за големината detials. Обично,ние ќе брод стоката надвор да ти throgh Кина, воздухот mail за слободни.)
Кога ќе ја прими стоката,ве молиме да ни даде на релевантни коментар и comfirm испорака во време ако не е проблем.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
ние ќе брод од цел во 1-2 работни дена по расчисти исплата.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.Така што ние би можеле да се организираме вашиот парцела за пост многу порано.Ако вашата цел износ е поголем од $300,ние ќе ви ја испратиме стоката надвор да ти се изразат преку компанијата и ние ќе оставете порака за вас.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Должина:
13.5cm
Објектот Ширина:
6cm
Производ Карактеристики:
oppbags
Објектот Висина:
13.5cm
Број На Модел На:
ob1023
Употреба:
Декорација
Стил:
DIY
боја:
Јасно
Големина:
6*13.5 cm
1 многу:
1000pcs
Тип На Објект:
Меморија И Чистење
Свеж

Избор на клиенти