.

.

New
1000Pcs Јасно Само Лепило Печат Пластика, Пакување Кеси 4*6cm ob1021

1000Pcs Јасно Само Лепило Печат Пластика, Пакување Кеси 4*6cm ob1021

DEN 392.00
DEN 456.00

Стока
Достапно.

Обично,ние ќе брод стоката надвор да ти throgh Кина, воздухот mail за слободни.
(За вашата помош,ви предлагаме да можете да платите за ставките што е можно поскоро по купувањето.Доколку има прашања во врска со стоката,ве молиме договор со нас, прво пред да ни даде коментар!!
За било какви прашања,слободно контактирајте со нас.
Плаќање
Ние прифаќаме Escow плаќање.Ако ви треба добра итна,ве молиме оставете порака за нас,тогаш можеме да зборуваме повеќе за shippment.За некои земји или руралните области,и тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата.Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,delvery време е за 14-20(или повеќе) busniess дена да пристигне во повеќето земји.
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,ве молиме reger за Опис за големината detials.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
4cm
Производ Карактеристики:
oppbag
Објектот Висина:
6cm
Број На Модел На:
ob1021
Употреба:
Декорација
Стил:
DIY
Големина:
4*6cm
1 многу:
1000pcs
Тип На Објект:
Меморија И Чистење
Свеж

Избор на клиенти