.

.

New
100Pcs Само Запечатување Transprant Zip Кодот за Пластика, Пакување Кеси 7*10см ob1012

100Pcs Само Запечатување Transprant Zip Кодот за Пластика, Пакување Кеси 7*10см ob1012

DEN 243.00
DEN 283.20

Стока
Достапно.

Ако вашата цел износ е поголем од $300,ние ќе ви ја испратиме стоката надвор да ти се изразат преку компанијата и ние ќе оставете порака за вас.
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,ве молиме reger за Опис за големината detials.
Плаќање
Ние прифаќаме Escow плаќање.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
oppbag
Објектот Висина:
10cm
Број На Модел На:
ob1012
Употреба:
Декорација
Стил:
DIY
Големина:
7*10см
1 многу:
100pcs
Тип На Објект:
Меморија И Чистење
Свеж

Избор на клиенти