.

.

New
1000Pcs/Многу Јасно Само Лепило Печат Пластика, Пакување Кеси 6*10см ob1027

1000Pcs/Многу Јасно Само Лепило Печат Пластика, Пакување Кеси 6*10см ob1027

DEN 706.00
DEN 820.80

Стока
Достапно.

Обично,ние ќе брод стоката надвор да ти throgh Кина, воздухот mail за слободни.
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,ве молиме reger за Опис за големината detials.Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,delvery време е за 14-20(или повеќе) busniess дена да пристигне во повеќето земји.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
6cm
Производ Карактеристики:
oppbag
Објектот Висина:
10cm
Број На Модел На:
ob1027
Употреба:
Декорација
Стил:
DIY
Големина:
6*10см
КОЛИЧИНА:
1000pcs/многу
Бесплатен превозот :
CPAM
Свеж

Избор на клиенти