.

.

New
100Pcs Само Запечатување Transprant Zip Кодот за Пластика, Пакување Кеси 15*22cm ob1015

100Pcs Само Запечатување Transprant Zip Кодот за Пластика, Пакување Кеси 15*22cm ob1015

DEN 524.00
DEN 609.60

Стока
Достапно.

За некои земји или руралните области,и тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
ние ќе брод од цел во 1-2 работни дена по расчисти исплата.)
Кога ќе ја прими стоката,ве молиме да ни даде на релевантни коментар и comfirm испорака во време ако не е проблем.
(За вашата помош,ви предлагаме да можете да платите за ставките што е можно поскоро по купувањето. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето со цените што се наплаќаат за вашите елементи не само на поштенските трошоци, но, ракување, преработка и пакување на вашиот предмети, како и.Ви благодариме!
Shippment Ние брод во светот. Ве молиме бидете сигурни дека на адресата што сте регистриран е точно како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Во комбинација превозот, ние нудиме се комбинираат превозот попуст, во комбинација предмети мора да бидат платени во една трансакција. Обично,ние ќе брод стоката надвор да ти throgh Кина, воздухот mail за слободни.Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,delvery време е за 14-20(или повеќе) busniess дена да пристигне во повеќето земји.Така што ние би можеле да се организираме вашиот парцела за пост многу порано.
Количина : 1 број/100pcs Материјал : пластични Боја : јасно Големина : (Приближно)15*22cm
Љубезно Ве Молиме Да Ги Прочитате Пред Да Ја Купите
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Должина:
22cm
Објектот Ширина:
15cm
Производ Карактеристики:
oppbag
Објектот Висина:
22cm
Број На Модел На:
ob1015
Употреба:
Декорација
Стил:
DIY
Големина:
15*22cm
1 многу:
100pcs
Тип На Објект:
Меморија И Чистење
Свеж

Избор на клиенти