.

.

New
500Pcs Јасно Само Лепило Печат Пластика, Пакување Кеси 24*15cm ob1028

500Pcs Јасно Само Лепило Печат Пластика, Пакување Кеси 24*15cm ob1028

DEN 949.00
DEN 1104.00

Стока
Достапно.

Доколку има прашања во врска со стоката,ве молиме договор со нас, прво пред да ни даде коментар!!
За било какви прашања,слободно контактирајте со нас. Обично,ние ќе брод стоката надвор да ти throgh Кина, воздухот mail за слободни.)
Кога ќе ја прими стоката,ве молиме да ни даде на релевантни коментар и comfirm испорака во време ако не е проблем.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.
(За вашата помош,ви предлагаме да можете да платите за ставките што е можно поскоро по купувањето.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
24cm
Објектот Должина:
24cm
Објектот Ширина:
15cm
Производ Карактеристики:
oppbag
Објектот Висина:
24cm
Број На Модел На:
ob1028
Употреба:
Декорација
Стил:
DIY
Големина:
15*24cm
КОЛИЧИНА:
500pcs/многу
Бесплатен превозот :
CPAM
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти