.

.

New
1000Pcs/Многу Јасно Само Лепило Печат Пластика, Пакување Кеси 7*10см ob1022

1000Pcs/Многу Јасно Само Лепило Печат Пластика, Пакување Кеси 7*10см ob1022

DEN 706.00
DEN 820.80

Стока
Достапно.


ИЗВЕСТУВАЊЕ
ние ќе брод од цел во 1-2 работни дена по расчисти исплата.Доколку има прашања во врска со стоката,ве молиме договор со нас, прво пред да ни даде коментар!!
За било какви прашања,слободно контактирајте со нас. Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето со цените што се наплаќаат за вашите елементи не само на поштенските трошоци, но, ракување, преработка и пакување на вашиот предмети, како и. Обично,ние ќе брод стоката надвор да ти throgh Кина, воздухот mail за слободни.Ви благодариме!
Shippment Ние брод во светот.За некои земји или руралните области,и тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
oppbag
Број На Модел На:
ob1022
Употреба:
Декорација
Стил:
DIY
Големина:
7*10см
КОЛИЧИНА:
1000pcs/многу
Бесплатен превозот :
CPAM
Свеж

Избор на клиенти