.

.

New
100Pcs Само Запечатување Transprant Zip Кодот за Пластика, Пакување Кеси 20*27cm ob1016

100Pcs Само Запечатување Transprant Zip Кодот за Пластика, Пакување Кеси 20*27cm ob1016

DEN 537.00
DEN 624.00

Стока
Достапно.

Бидејќи тоа е меѓународна шпедиција,delvery време е за 14-20(или повеќе) busniess дена да пристигне во повеќето земји.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
ние ќе брод од цел во 1-2 работни дена по расчисти исплата. Во комбинација превозот, ние нудиме се комбинираат превозот попуст, во комбинација предмети мора да бидат платени во една трансакција.)
Кога ќе ја прими стоката,ве молиме да ни даде на релевантни коментар и comfirm испорака во време ако не е проблем.
Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина,ве молиме reger за Опис за големината detials.Ако ви треба добра итна,ве молиме оставете порака за нас,тогаш можеме да зборуваме повеќе за shippment.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску. Ве молиме бидете сигурни дека на адресата што сте регистриран е точно како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси.
(За вашата помош,ви предлагаме да можете да платите за ставките што е можно поскоро по купувањето.Ако вашата цел износ е поголем од $300,ние ќе ви ја испратиме стоката надвор да ти се изразат преку компанијата и ние ќе оставете порака за вас.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Должина:
27cm
Објектот Ширина:
20cm
Производ Карактеристики:
oppbags
Објектот Висина:
27cm
Број На Модел На:
ob1016
Употреба:
Декорација
Стил:
DIY
Големина:
20*27cm
1 многу:
100pcs
Тип На Објект:
Меморија И Чистење
Свеж

Избор на клиенти