.

.

New
100Pcs Само Запечатување Transprant Zip Кодот за Пластика, Пакување Кеси 8*12cm ob1019

100Pcs Само Запечатување Transprant Zip Кодот за Пластика, Пакување Кеси 8*12cm ob1019

DEN 326.00
DEN 379.20

Стока
Достапно.

Така што ние би можеле да се организираме вашиот парцела за пост многу порано.Големината и должината се приближуваме, но обично се многу блиску.
Количина : 1 број/100pcs Материјал : пластични Боја : јасно Големина : (Приближно)8*12cm
Љубезно Ве Молиме Да Ги Прочитате Пред Да Ја Купите
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.За некои земји или руралните области,и тоа може да потрае и подолго време се должи на помалку чести на авиокомпанијата и инспекција преку границата. Ве молиме бидете сигурни дека на адресата што сте регистриран е точно како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси.Ако вашата цел износ е поголем од $300,ние ќе ви ја испратиме стоката надвор да ти се изразат преку компанијата и ние ќе оставете порака за вас. Обично,ние ќе брод стоката надвор да ти throgh Кина, воздухот mail за слободни.
ИЗВЕСТУВАЊЕ
ние ќе брод од цел во 1-2 работни дена по расчисти исплата.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Кеси
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
8cm
Производ Карактеристики:
oppbag
Објектот Висина:
12cm
Број На Модел На:
ob1019
Употреба:
Декорација
Стил:
DIY
Големина:
8*12cm
1 многу:
100pcs
Тип На Објект:
Меморија И Чистење
Свеж

Избор на клиенти