.

.

New
1000Pcs/Многу Јасно Само Лепило Печат Пластика, Пакување Кеси 6*11cm ob1030

1000Pcs/Многу Јасно Само Лепило Печат Пластика, Пакување Кеси 6*11cm ob1030

DEN 706.00
DEN 820.80

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
11cm
Објектот Должина:
11cm
Објектот Ширина:
6cm
Производ Карактеристики:
oppbag
Објектот Висина:
6cm
Број На Модел На:
ob1030
Употреба:
Декорација
Стил:
DIY
Големина:
6*11cm
КОЛИЧИНА:
1000pcs/многу
Бесплатен превозот :
CPAM
Свеж

Избор на клиенти