.

.

New
50pcs/многу 10x14cm Зелена Празно Drawstring Торбичка Божиќ Свадба Подарок Торба Накит Мини Gunny Линија Јута Подарок Перница H2150

50pcs/многу 10x14cm Зелена Празно Drawstring Торбичка Божиќ Свадба Подарок Торба Накит Мини Gunny Линија Јута Подарок Перница

DEN 1339.20

Стока
Достапно.

ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Повеќе боја да изберете ,ве Молиме кликнете на сликата : Топло Recommendod
добредојдовте во мојата продавница
Пакување
За Превозот
1. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 2 до 5 дена откако ќе добиеме вашата уплата. Понекогаш и ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме ! За Продажба-Услуга
Повратни информации ви Благодариме за пребарување и среќен шопинг! Имаат добар ден! 50pcs/многу 10x14cm Зелена Празно Drawstring Торбичка Божиќ Свадба Подарок Торба Накит Мини Gunny Линија Јута Подарок Перница H2150
.50pcs/многу 10x14cm Зелена Празно Drawstring Торбичка Божиќ Свадба Подарок Торба Накит Мини Gunny Линија Јута Подарок Перница H2150
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во 15-90 работни дена да пристигнат. јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
H2150
Објектот Должина:
10cm
Производ Карактеристики:
Памук Кеси Мали Drawstring
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Висина:
14cm
Објектот Тежина:
8g
Материјал:
Ткаенини
Големина:
10x14cm / 3.93x5.51''
боја:
Зелена
Материјал:
јута
Количина:
50pcs/многу
Стил:
Drawstring Gunny Перници , Постелнина Drawstring Торбичка
Тип:
Памук Торба Drawstring Торба Лен , Памук Торба Торбичка Drawstring Подарок
Повод:
10x14cm Памук Подарок Drawstring Кеси , Накит Подарок Пакување Кеси
Употреба:
Памук, Лен Торба Рачно Изработени ,Мали Кеси Лен
ОДГОВАРА ЗА:
Мали Памук Кеси ,Кеси Лен За Пакување
Обичај:
Обичај Памук Drawstring Кеси , Памук, Чанти Со Лого
Свеж

Избор на клиенти