.

.

New
Трговија на големо 500pcs/многу Езеро Сина Боја Organza Накит за Подарок Перница 20x30cm Drawstring Кеси Свадба Бонбони Чанти& Торбичка Бесплатен Превозот

Трговија на големо 500pcs/многу Езеро Сина Боја Organza Накит за Подарок Перница 20x30cm Drawstring Кеси Свадба Бонбони Чанти&

DEN 3848.00
DEN 4372.80

Стока
Достапно.


Опис
Објектот Количина
500 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 585
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Езерото Сина Боја
Објектот Appox Големина
20x30 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
Трговија на големо 500pcs/многу Езеро Сина Боја Organza Накит за Подарок Перница 20x30cm Drawstring Кеси Свадба Бонбони Чанти& Торбичка Бесплатен Превозот

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
20cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
3.5g
Објектот Ширина:
20cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
30cm
Број На Модел На:
Organza Торба 585
Големина на:
20x30cm
боја:
Езерото Сина Боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти