.

.

New
8x8x4cm 20pcs/многу Мало Црно Подарок Пакет Кутии Занает Подарок рачно изработени Сапун Пакување Kraft Хартија Кутии H0104

8x8x4cm 20pcs/многу Мало Црно Подарок Пакет Кутии Занает Подарок рачно изработени Сапун Пакување Kraft Хартија Кутии H0104

DEN 763.20

Стока
Достапно.

8x8x4cm 20pcs/многу Мало Црно Подарок Пакет Кутии Занает Подарок рачно изработени Сапун Пакување Kraft Хартија Кутии H0104
. Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Ви благодариме!
1.
Објектот Количина
20 PCS/МНОГУ
Точка Бр.благодарение Колокација производ : Налепница Lables Пакување Картички Коноп Јаже, исто Така, Имаат Kraft Хартија Кутии :
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
H0104
Објектот Материјали
Хартија
Објектот Околу Големина
8x8x4cm / 3. Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
1. јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
8x8x4cm 20pcs/многу Мало Црно Подарок Пакет Кутии Занает Подарок рачно изработени Сапун Пакување Kraft Хартија Кутии H0104 Забелешка : 1.

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
8cm
Објектот Тежина:
350g
Објектот Ширина:
8cm
Производ Карактеристики:
Бонбони Свадба /Кутии За Накит И Пакување
Објектот Висина:
4cm
Број На Модел На:
H0104
Големина:
8x8x4cm / 3.14x3.14x1.57''
боја:
Црна
Материјал:
Хартија
користат за:
Накит Пакување Кутија Сет , Црна Кутија За Накит
Стил:
Хартија Кутија За Подароци Кутија За Пакување Кутија , Накит, Кутии И Пакување
Тип:
Накит, Кутии И Пакувања За Ѓердани Многу
Повод:
Рачно изработени Хартија, Кутии за накит , Црна Хартија Кутија за Пакување, Кутии
Употреба:
Пакет Хартија Кутија Kraft , Хартија За Пакување, Кутии
Моден:
Накит, Кутии И Пакување Хартија , Хартија, Кутии За Накит Трговија На Големо
Обичај:
Хартија, Кутии За Пакување На Колачи , Хартија Подарок Кутии За Накит
Свеж

Избор на клиенти