.

.

New
Mordoa 2017 Транспарентен Акрилик на шминка, Накит Складирање Кутија Отстранлив Домаќинство Шминка Организатор Кутија Организатор Топла Продаде

Mordoa 2017 Транспарентен Акрилик на шминка, Накит Складирање Кутија Отстранлив Домаќинство Шминка Организатор Кутија Организатор

DEN 452.00
DEN 766.56

Стока
Достапно.


Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cm
Состојба : Нова
Метал : Акрилик
Боја : како на слика
Количина : 1 Парче
Мерење : см( Исправи Должина ) ,см (Ширина)

Детали

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
Mordoa
Број На Модел На:
B632
Материјал:
Акрилик
Производ Карактеристики:
Моден
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Објектот Тежина:
900g
Свеж

Избор на клиенти